+90 (312) 395 73 13 info@oykoltd.com 1182. Sokak No: 24 Ostim/Ankara

Şirketimiz 1993 yılında TEXACO Madeni yağlarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmak için kurulmuştur. Madeni yağ alanındaki çalışmalarına gerek yurt içi gerekse yurt dışı bir çok üretici firmanın İç Anadolu Bölge bayiliğini yapmıştır.

Aynı yıl kurulan PETROYAĞ A.Ş. ile başladığı günden bu güne kusursuz birlikteliğine devam edip, Anadolu’nun sanayi kuruluşlarına yağlayıcılar konusunda satış, danışmanlık ve satış sonrası hizmet vermektedir.

Bu alandaki çalışmalarına 2017 yılında dünya markası olan HOUGHTON’un bölge distribütörlüğünü ekleyerek İç Anadolu’da endüstriyel madeni yağlar alanında aranan firması olarak, savunma sanayii başta olmak üzere bir çok imalat alanında sektörün ihtiyacı olan tüm endüstriyel madeni yağ ve kimyasalların tedariğini sağlamaktadır.

Şirketimiz Ankara Ostim’de bulunan depolama ve lojistik tesisi ile beraber 26 yıllık tecrübe ve deneyimli personel kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru tespit ederek, müşteri odaklı pazarlama anlayışı ile büyümeye devam etmektedir.

2019 yılından itibaren yenilenen yüzümüz ile endüstriyel imalat sektörünün ihtiyacı olan farklı alanlarda hizmet verdiğimiz 1000’e yakın müşterimizin yurt içi ve yurt dışındaki ihtiyaç duyduğu malzeme ve ekipmanların tedarik ve danışmanlığına devam etmeyi planlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Hayatın birçok noktasında yer edinmiş, inşaattan gıdaya, kozmetikten tekstile uzanan geniş ürün seçeneklerimizle sizlere endüstriyel yağlar tedarik etmek, ürünlerimizi sizlere insan sağlığına ve çevreye duyarlılık özellikleriyle sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Ürün kalitemizle endüstriyel yağlar sektörünün pazar liderliğine ulaşmaktır.
25
YILLIK
TECRÜBE
950
AKTİF
MÜŞTERİ
230
ÜRÜN
ÇEŞİTLİLİĞİ
12
FARKLI
SEKTÖR